Düşünü’YORUM

[wptabs style=”wpui-safle” mode=”horizontal” background=”false”]

[wptabtitle] Program Bilgileri[/wptabtitle]

[wptabcontent]

Düşünü’YORUM programı, güncel konuları; değişik bakış açıları ile izleyicilere iletmek, keyifli bir sohbet ile bu konularda düşünmeye, eleştirmeye davet etmeyi amaçlamaktadır.

Programımızda konuşulan konuların, bilimsel ve teknik ayrıntılarına girmek yerine; konuları, anlamaya, yorumlamaya çalışırken, bazen katılan konuklarımızla da sohbetlerimizin izleyicileri farklı boyutları ile düşünmeye teşvik edeceğini umuyoruz.

Düşünü’YORUM’da; izleyiciler adına düşünmek gibi bir amaca sahip değiliz. Ancak tartışılan konulara; sorgulayıcı ve eleştirel bir yaklaşım içinde bulunuyorsak, farklı fikirlere açık olabiliyorsak, alternatif düşünceler üretebiliyorsak, felsefesi bir duyarlılık içinde olaylara ve hayata düşünü’YORUM’u katabiliriz.

Düşünü’Yorum programı her Pazartesi saat 15.30-16.30 arası Prof. Dr. Burçin Çokuysal ve Prof.Dr.Beno Kuryel’in sunumuyla sizlerle…

[/wptabcontent]

[wptabtitle]Foto Galeri[/wptabtitle]

[wptabcontent]

Yakında yüklenecektir..

[/wptabcontent]

[wptabtitle] Bölümler[/wptabtitle]

[wptabcontent]

Düşünü’YORUM programının yayınlanan tüm bölümlerini izlemek için tıklayın.

Düşünü’Yorum programı her pazartesi saat 15.30-16.30 arası Prof. Dr. Burçin Çokuysal ve Yrd. Doç. Dr. Aydın Müftüoğlu’nun sunumuyla sizlerle…

[/wptabs]